בית ספר ללימוד תוכנות גרפיות – לימודים עיצוב

ללמוד לעבוד על התוכנות גרפיקה של חברת אדובי, רוצים להיות מעצבי גרפיקה  מקצועיים ולא יודעים איך להתחיל? על הביקוש בענף ההייטק שמעתם כבר? על השכר הגבוה שגרפיקאים מתחילים ללא ניסיון בטוח לא שמעתם! אנחנו בכתבה הזו נביא לכם פרטים מקצועיים ביותר איפה ללמוד עיצוב גרפי ולמה כדאי להתחיל דווקא היום  ללמוד את התחום המבוקש ביותר שמכניס הרבה כסף בתעשיית ההיי-טק.

 איך נראה תיק עבודות המקצועי – העבודה בהייטק – לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים

במכללות לעיצוב גרפי מכשירות את המעצבים המקצועיים לתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לענף הדפוס וגם לענף ההיי-טק. מה שחשוב היום זה לא איזה תעודה המכללה לעיצוב גרפי נתנה לכם או באיזה מכללה נחשבת למדתם אלה מה שחשוב היום זה איך נראה תיק עבודות המקצועי שעבדתם עליו במהלך הלימודים. תיק עבודות בעיצוב הוא התעודה המקורית שאתם מקבלים בסיום הלימודים.

רעיונות בעיצוב 2020- חשיבה גרפית

מה חשוב בתעשייה? תיק עבודות צריך לכלול אינספור דוגמאות עיצוביות כדי להראות כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים ומעבירים רעיונות בעיצוב על ידי אלמנטים ויזואליים. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה רענן ועכשווי על פי הטרנדים החדשים שהולכים לקראת שנת 2020 תוכלו להתקבל במהירות למקומות עבודה. מכללות לעיצוב גרפי מומלצות בהחלט יאפשרו לכם את כל הכלים להיות מעצבים גרפיים מקצועיים ומבוקשים בתעשיית ההיי-טק והפרסום בישראל.

הביקוש למעצבים

בעבר רוב הבוגרים של קורסים בעיצוב גרפי היו הולכים לעבוד בענף הדפסה בלבד. את השינויים הטכנולוגיים שקרו בעשור האחרון נוכל לראות על ידי ביקוש עצום מצד ענף ההייטק בישראל. גרפיקאים ומעצבים צריכים לתת את השפה העיצובית לבניית אתרים והכנת אפליקציות תחום חדש שהתפתח בתקופה האחרונה במהירות. כולנו ערים למצב שכל דבר עובר דרך האפליקציה או אתר אינטרנט. מתכנתים עובדים בשיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים מה שיוצר ביקוש גם בתחום הדפוס וגם בענף ההיי-טק יחדיו. שכר של מעצבים גרפיים מתחילים לאחר סיום לימודים יכול להתחיל כ-12 אלף ש”ח נטו. בתחום הגרפיקה דיגיטלית נוכל לראות שמרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית  אונליין כדי לתת פתרונות ועיצוב גרפי גם לענף הדפוס וגם לענף האונליין.

לימודים אונליין – ללמוד מהבית

להראות שאתם באמת מבינים את עולם העיצוב-  אין לכם זמן ללכת למכללות עיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? גרים רחוק ממקומות לימוד? כיום תוכלו ללמוד את התחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית דרך הבית במסלול של לימודים אונליין. לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנת חיבור שהמכללה לעיצוב גרפי מאפשרת לכם להתמקצע. המורה האישי שלכם ילמד אותכם איך לעבוד בתוכנות גרפיות תוך שימוש בחוקי עיצוב גרפי. במהלך השיעור המורה יסביר לכם דרך מיקרופון ואוזניות או בשיחה טלפונית איך לעבוד על התוכנות הגרפיות.

  • מה קורה בשיעור? במהלך השיעור תקבלו תרגיל ותצטרכו להראות שאתם באמת מבינים את החומר שנלמד. לכל אורך הלימודים תקבלו שיעורי בית ומטלות עיצוביות כדי לפתח את הכישרון העיצובי  ולבנות איתכם יחד תיק עבודות שיפתח לכם דלתות בתעשייה. בקישור הבא תוכלו לראות כיצד גם אתם יכולים ללמוד עיצוב גרפיקה מהבית ולהתרשם ממגוון מסלול הלימוד  בגרפיקה של מכללה לעיצוב גרפי אונליין מומלצת ביותר.