ללמוד  גרפיקה ממוחשבת אונליין

כמה מילים על לימודים אונליין בהוראה פרטית אחד על אחד דרך המחשב באינטרנט בתחומי גרפיקה ממוחשבת

ללמוד גרפיקה דרך האינטרנט אונליין הוא תחום שהתפתח בשנים האחרונות בישראל בצורה אדירה. עולם זה שיכול להתקיים בדרכים שונות ומגוונות. ישנם אלפי סרטונים, כתבות ומדריכים שמסתובבים ברשת בעשרות שפות, חלקם בחינם, חלקם בתשלום, מקצועיים יותר מקצועיים פחות לעשרות סוגים של תוכנות שונות שמעסקות בגרפיקה ובעיצוב.

ישנם גם אתרים וגופים העוסקים בתחום של לימודי גרפיקה ועיצוב ושל לימודי עיצוב גרפי אונליין בצורה מקצועית בדרכים רבות באינטרנט און ליין. דוגמה אחת לכך היא אתרים בהם קונים קורסים מוקלטים, דוגמה שנייה היא: קניית שיעורים בנושא מסוים ודוגמה שלישית היא שיעור לקבוצה של תלמידים דרך הרשת וקיימות עוד דוגמאות רבות.

בקרו אותנו באתר וצפו איך אפשר ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות בעיצוב גרפי אחד על אחד כנסו…

ללמוד הדרכה באינטרנט של פוטושופ אונליין

אחת הדרכים לקיים הדרכה באינטרנט בגרפיקה ועיצוב אונליין היא בעזרת מודל הקרוי פוטושופ אונליין. הדרכה במחשב פוטושופ אונליין הוא מודל שבו מועברים שיעורים פרטיים לתלמיד בתכונת העיצוב שאותה הוא לומד. השיעורים מתבצעים דרך הרשת בצורה של מורה מול תלמיד, ממש כמו בשיעור פרטי.

המורה יושב מול המחשב שלו ונמצא באותה תוכנה של התלמיד, הם מתקשרים בניהם בעזרת מיקרופון ואוזניות וכך המורה מסביר לתלמיד כיצד לבצע את המטלות הנדרשות לצורך הלמידה. המורה יכול גם להתחבר, באישור התלמיד, למחשבו ולעזור לו לפתור בעיות כשיש צורך בכך.

השוואה בין המודלים עיצוב גרפי קורסים לימודים מוקלטים ללימודים עם מורים פרטיים

בטבלה הבאה ניתן לראות השוואה בין לימודי עיצוב גרפי בצורה של קורסים מוקלטים לבין לימוד במודל של פוטושופ אונליין:

קורס מוקלט

פוטושופ אונליין

עוסק אך ורק במה שנקבע מראש על ידי המרצה.

דינאמי ויכול להתמקד בדברים מסוימים לבקשת התלמיד.

לא מאפשר לשאול שאלות.

התלמיד יכול לשאול מתי שרק ירצה מה שירצה. המורה אונליין מעבר לקו

מעודכן לרגע הקלטת הקורס.

מתעדכן כל הזמן. יש שיעורי בית מטלות והלימודים הנם לימודי תעודה, לימודים אחד על אחד

כאשר כיום לומדים מכל מיני מדריכים וסרטונים באינטרנט ניתן אמנם ללמוד כיצד לבצע אפקט מסוים, בלמידה בשיעורים מקצועיים מקבלים את הידע המקצועי ביותר וחשוב מכך גם המקיף ביותר, כך שהתלמיד יוכל לבצע בעצמו אפקטים שלא נלמדו בצורה פרטנית בזכות זה שלמד כיצד עובדת המערכת. תוכלו לצפות כיצד לימודי עיצוב גרפי מועברים דרך לימודים אונליין אחד על אחד!!

יתרונות בלמידה מתוקשבת אונליין

 בלמידה אונליין יש יתרונות רבים, בניהם ניתן למצוא נגישות מקסימאלית ללמוד, סביבת למידה נוחה ומוכרת, התאמה אישית לצרכיו של התלמיד והכי חשוב חיסכון בכסף וזמן שנדרשים לצורך הגעה לקמפוס לימוד או לביתו של המורה וזאת בנוסף ליתרונות רבים אחרים

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר איך ללמוד מהבית עם מורים פרטיים ללימודי תעודה עיצוב גרפיקה ותוכנות