מחפשים לדעת על עולם העיצוב גרפי? הגעתם למקום הנכון

חדשות חמות שלא מגלים לכם על קידום אתרים כל הסודות נחשפים איך להגיע למקום ראשון בגוגל

מה זה הבלוג הזה בעיצוב גרפי?

בבלוג זה תוכלו לקבל אין ספור טיפים בתחום העיצוב גרפי לימודים, הבלוג לא יעסוק רק בנושאי לימודים איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת, אלה ייתן טיפים חיים מעולם העיצוב גרפי בישראל, הבלוג יעסוק כמובן בשאלה מה זה עיצוב גרפי, איך חושבים מעצבים גרפיים, טיפים מעולם העיצוב וכמובן מאות דוגמאות על עולם עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת.


בקרו אותנו באתר וצפו איך ללמוד מהבית לימודי תעודה בעיצוב וגרפיקה ממוחשבת https://onlinegraphic.co.il/

לימודי פוטושופ במחשב

טיפים בעיצוב ותקשורת חזותית

כדי להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים כבר לא מספיק לדעת רק את התוכנות לעיצוב גרפי בלבד, עליכם לדעת גם את כל חוקי העיצוב גרפי, חוקים אלה נלמדים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה, המטרה בבלוג זה לרכז לכם את כל החוקים בעיצוב גרפי, צבעים ושילובים וכיצד בעצם חושב גרפיקאי או מעצב גרפי, תוכלו בקישור בתחתית העמוד לראות את רוב נושאי הלימוד שמרוכזים במסלול לימוד של קורס עיצוב גרפי מקצועי ללימודי תעודה “מעצבים גרפיים” חוקים הם מתחילים תמיד בצבעים, יש צבעים שימכרו יותר ויש צבעים שיעשו לבעל העסק שאליו אתם מעצבים את הפעולה ההפוכה, חשוב מאוד לדעת מהו קהל היעד שאליו אתם מעצבים ואיך להשליך את כל הידע שצברתם בקורסים שלקחתם או בלימודים לכדי עיצוב גרפי משתלם, בפסקה הבאה תוכלו לראות מה חשוב היום כדי להשיג עבודה במהירות בתחום הזה.

עיצוב לתיק עבודות

כדי להיות חלק ממשרד פרסום או לעבוד כפרילנס בתחום של העיצוב גרפי עליכם להציג את מה שאתם יודעים, גם אם אתמול סיימתם לימודים במכללה מסוימת עדיין תוכלו למצוא עבודה במהירות, במסגרת הלימודים שלכם תצטרכו להציג את רוב העבודות שעשיתם, להכין חוברת או קטלוג דיגיטלי של כל העיצובים מסודרים ומעוצבים בצורה מקצועית, העבודות יכללו לוגואים מעוצבים, בניית תדמית והרכבת זהות מיתוגית לעסק, עיצובי אריזות שעשיתם וכמובן איור וציור עסקי, החוברת שלכם תעשה בתוכנת האינדיזיין בשילוב של מאסטרים והסברים מפורטים מה נעשה בכל עבודה. כיום לא ממש מעניין אף אחד איפה למדתם ואיזה תעודה יש לכם, מה שחשוב היום זה אך ורק תיק עבודות, הבוחנים או מקבלי ההחלטות לגביכם יראו בעבודות שלכם איך אתם בעצם חושבים כמעצבים גרפיים, יבדקו איך אתם יכולים לקחת רעיון ולהביא אותו לידי ביטוי בעיצוב גרפי שתעשו.

פוטושופ איך אפשר בלי ADOBE PHOTOSHOP

במסגרת הלימודים תלמדו את תוכנת הפוטושופ התוכנה החשובה ביותר בקריירת המעצבים גרפיים וגרפיקאים, אם אתם כבר מגיעים עם ידע ללימודים בתוכנת הפוטושופ, עדיין תצטרכו ללמוד את כל חוקי העיצוב, לדעת לשלב פקודות מסוימות עם פקודות אחרות כדי להוציא עיצוב מקצועי, התוכנה פוטושופ בעולם העיצוב וגרפיקה עדיין לא פותרת את כל תיק העבודות שהמעצבים גרפיים צריכים בתחום, היא רק חלק מתוך המכלול של שלושת התוכנות שצריכים היום בשוק העיצוב גרפי. באמצעות פוטושופ תוכלו לבצע מניפולציות לקידום מכירות על ידי תמונות, עיצובי פוסטים ברשתות חברתיות להגברת תנועת הגולשים לאתר אינטרנט, תוכלו לראות דוגמאות רבות מחיי היום יום כמו בפייסבוק של פוסטים מעוצבים, משחקי מילים שמתערבבים בעיצוב הגרפי, שילובי תמונות והעברת מסרים על ידי התמונות. כמובן שכל העבודות האלה שאתם רואים נעשו אך ורק על ידי גרפיקאים שלמדו את תחום הזהות המיתוגית בצורה מקצועית.

פוטושופ קורס עיצוב גרפי עבודה לדוגמה שילוב צבעים קומפוזיציה OPACITY BLENDING MODE

אילוסטרייטור מה זה התוכנה הזאת ADOBE ILLUSTRATOR

אילוסטרייטור אחראית על כל תהליכי המיתוג בעולם התקשורת החזותית, החל מעיצוב ובניית לוגו על ידי קווים ועד לציור ואיור גרפי למיתוג עסקים, אנו רואים מסביבנו אין ספור פונטים ולוגואים שמעורבבים יחדיו בצורה של משחק מלים או ציור פונט מורכב, כל החשיבה מאחורי זה מתבצעת בתוכנת האילוסטרייטור המרכזית בלימודי גרפיקה ממוחשבת. כמובן שהתוכנה אחראית גם על נושאים אחרים אבל מה שהוזכר פה זה רק דוגמה אחת מעולם שלם שהתוכנה יכולה לבצע, אין ספק שבתוכנה הזאת מצאו קהלי יעד אחרים עניין כגון: אופנה ושרטוט.

אינדיזיין ADOBE INDESIGN

התוכנה אחראית על בניית חוברות וספרים, התוכנה מקבל את רוב העיצובים שלה מתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור, היא איננה תוכנת מיתוג אך אחראית על כל תהליכי הדפוס של הוצאות לאור בתחומים שונים, התוכנה חשובה מאוד בקריירה של המעצבים הגרפיים כי היא פותרת את כל נושא ההבאה לדפוס מתוכנה אחת, כמובן שכיום גם קטלוגים של 2-3 עמודים יעשו בתוכנה הזאת כי היא בסופו של דבר נקראת תוכנת עימוד.

תקשורת חזותית

תקשורת חזותית זה מכלול של עולם העיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט, עולם זה מורכב מהידע שתרכשו בעיצוב כולל בנייה של אתרי אינטרנט מעוצבים, לא תוכלו לעצב אתר ללא ידיעת חוקי העיצוב שהוזכרו קודם, תוכנות לבניית אתרים צריכות עיצובים שנעשו בתוכנות לגרפיקה כדוגמת האיור הזה. לימודי תקשורת חזותית תמיד יהיו תחילה לימודים בעיצוב ולאחר מכן לימודים על עולם האתרי אינטרנט.

במידה ובחרתם במסלול לימודים זה תצטרכו ללמוד גם קורס עיצוב גרפי וגם קורס לבניית אתרים לאינטרנט, מסלול זה יקנה לכם ידע רחב בכל תחומי UX -UI ויאפשר לכם להשתלב המהירות בעולם של העיצוב גרפי. כמובן שתוכלו תמיד לחזור לאתר הזה ולהתעדכן בכל החידושים מעולם הגרפיקה והעיצוב, עד אז הכנו לכם מאות סרטונים ורעיונות איך להיות מעצבים גרפיים, מה זה עיצוב גרפי, איך להתחבר בפייסבוק לקבוצות של דרושים בעיצוב גרפי, איך להתקבל לעבודה בתחום ללא שום ניסיון ועוד אין ספור טיפים.

תוכלו לראות בקישור של לימודי עיצוב גרפי סרטונים מקצועיים שיסבירו לכם בצורה יותר רחבה על קורס עיצוב גרפי וכמובן מחירים ללימודי תעודה של מעצבים גרפיים מקצועיים

להלן סרטוני הסבר

וכל זה באדיבות אתר עיצוב גרפי הכי גדול בישראל