לימודי בניית אתרים אונליין וורדפרס / אלמנטור / חווית משתמש

איך עובדים על וורדפרס, אלמנטור ומה זה חווית משתמש? כל המידע איך ללמוד לעצב אתר האינטרנט בעצמכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? המהפכה בתחום לקראת שנת 2020 כדי להצליח בתחום ההיי-טק ועיצוב גרפי? הכנו במיוחד בשבילכם שיעור וידאו חשוב על עולם בניית אתרים אונליין באמצעות סרטונים כדי לאפשר לכם לקבל אינדיקציה על מה עולם זה עוסק. האם אנחנו בתור בונה אתרים ללא ידיעת השפה העיצובית בהחלט יכולים לקחת אחריות כל הגדולה כדי לייצג עסקים?  כל המידע בכתבה.

הבנת מערכת בניית אתרים מה זה חווית משתמש UI- UX

בניית ועיצוב אתרים נעשה על ידי מערכות מתקדמות ועבודה על קוד פתוח. כשבונים אתר צריכים להבין את השפה העיצובית ואיך להציג את האתר עם חוויית משתמש מקצועית. ללא חוויית משתמש נכונה נעשה נזק בלתי הפיך לעסק שאותו אנחנו מייצגים. קורסים בניית אתרים מתבצעים אונליין עם מורים לעיצוב גרפי שמאפשרים לקשר בין עולם העיצוב הגרפי לאתרי אינטרנט. חשוב מאוד בהבנת חוויית המשתמש והטרנדים החדשים שהולכים לקראת שנת 2020 להבין את הצרכים של הגולשים.

עיצוב גרפי ובניית אתר 2020 / אלמנטור / וורדפרס

השפה הוויזואלית בעולם האתרים קובעת את הצלחת האתר ותהליכי השיווק, כדי לעצב אתר אינטרנט צריכים להבין על מה העסק עובד ואיזה קהל יעד אנחנו רוצים להשיג באמצעות אתר אינטרנט. עסקים ללא אתר אינטרנט וללא שיווק ברשת החברתית כמו פייסבוק לא יכולים להגדיל את מערך הלקוחות שכבר קיים. הדור של היום מחפש את כל האינפורמציה והמידע שלו אך ורק דרך מנוע החיפוש כמו גוגל ולאחר קבלת המידע בתוך האתר הגולשים מחליטים אם האתר נראה מקצועי ואמין כדי לבצע את פעולת הקנייה או לקבל את המטרה השיווקית שבעלי העסקים משווקים.

לימודי חוקים והשפה העיצובית היא חלק בלתי נפרד מההצלחה של כל אתר אינטרנט בגלל שכל האלמנטים הוויזואליים נעשים בתוכנות גרפיות מקצועיות של חברת אדובי. אתר אינטרנט צריך לדבר בשפה צבעונית וללכת על פי חוק העיצוב ותורת הצבעים שעולם זה מכיל. ההבדל הוא גדול מאוד בין עיצוב האתר לבין הבנייה שלו ולכן מעצבים גרפיים כיום שולטים בכל נושאל  חוויית משתמש  ובניית אתר האינטרנט לתקשורת חזותית מתקדמת עם יצירת התאמה ויזואלית.

תוכנות בניית אתרים 2020 – חוקי קידום אתרים

אלמנטור תוכנה מדהימה כמו תוכנת וורדפרס נחשבות כיום לתוכנות המובילות היום בתעשיה ההייטק בישראל. באמצעות תוכנות אלה אפשר להכניס עיצובים  ולסדר עמודים באתר. דרך תוכנות אלו המתוקנות בקוד פתוח מאפשרות לעצב אתר האינטרנט ולשנות את התבניות שהם מקבלים המעצבים המתחילים. בתקופת הלימודים תלמדו איך לבנות אתרים  בצורה מקצועית כדי להעשיר את תיק העבודות שלכם. לכל אורך הקורס תלמדו מה היא חוויית משתמש נכונה וכיצד לעזור ללקוחות שלכם להגדיל את מערך השיווק. זה לא משנה עד כמה האתר יהיה יפה עדיין יהיה דגש מאוד חשוב בקידום האתר בגוגל והבנה של חוקי קידום האתרים ב2020. לחברת  גוגל יש חוקים משלה ועידכונים שלא נגמרים במנוע החיפוש.  על הסטודנטים להבין את כל המערך השיווקי והפיתוח שגוגל מאפשר לעבוד בצורה תקינה.

איך ללמוד מהבית בנוחות שלך?

המכללה מספקת לך  תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת גרפיקה או בניית אתרים שנמצאת אצלכם במחשב. המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לך בצורה מקצועית איך לעצב אתר אינטרנט תוך מתן דגש על החוקים בעולם זה. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות.  למידה אישית אונליין באינטרנט תבטיח לכם לקבל את כל תשומת הלב בכל מערך שיעור. בקישור הבא תוכלו לראות איך סטודנטים כיום לומדים בצורה מקצועית מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות. רוב הבוגרים שבמסלול זה עובדים מהבית בעיצוב הכנת אתר אינטרנט מעוצבים מול התאמה של חוקי חווית המשתמש בתור פרילנסרים  עצמאיים או נותנים שירותי גרפיקה לחברות היי-טק ומשרדי פרסום

בוגרי מסלול זה מבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק הישראלית – הסבר על תקשורת חזותית ובניית אתרים

קורסים והכשרה בלימוד עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט נקראת תקשורת חזותית. בוגרי מסלול זה מבוקשים מאוד בתעשיית ההייטק הישראלית ובעולם כולו. תחילה תלמדו כיצד לעצב גרפיקות בתוכנות של חברת אדובי ולאחר מכן תעברו הסבה לתחום אתרי האינטרנט בתוכנות אלמנטור וורדפרס.

הדבר שיפתח דלתות זה תיק עבודות

אם שאלתם מה יאפשר לכם להתקבל לעבודה אז התשובה היא רק תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר  כדי להתקבל ולהתחיל לעבוד בצורה עצמאית פרילנס או לעבוד בחברות היי-טק. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב שתיק עבודות שלכם יהיה נכון ומקצועי. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה אחר וחדשני תוכלו להתקבל לעבודה במהירות וללא ניסיון. כיום יש מחסור עצום בכוח אדם בתחום ההיי-טק ונוכל לראות שהבוגרים מתברגים במהירות ומתחילים בשכר גבוה מאוד של 15,000 שח התחלתי.

כתבות בתחום בניית אתרים והייטק