קורסים גרפיקה לנכים

מקצוע הגרפיקה הוא מקצוע מבוקש ביותר, במיוחד היום בעידן הטכנולוגי שבו המידע פרוש לנגד עיניכם או יותר נכון על כף ידכם בסמארטפון שלכם. תראו את האתרים שנוצרים כל יום, תראו את האפליקציות, תראו את הספרים האלקטרוניים ועוד, כל פיסת טכנולוגיה כזו דורשת גרפיקה יפה, מושכת מזמינה, הרי לא הייתם רוצים להיכנס לאתר שנראה לא מקצועי עם צבעים לא נעימים לעין וטיפוגרפיה זוועתית, ולכן בעלי האתר או האפליקציה וגם בתחום הדפוס, הם פונים למעצב גרפי מוכשר ומקצוען שבקיא בחומר שיעצב עבורם כמיטב השכלתו, וזהו מקצוע שאנשים נכים יכולים ללמוד אותו ולהתפתח בו, ויוכלו לבחור מבין קורסים גרפיקה לנכים רבים ומגוונים.

בקרו אותנו באתר וצפו איך אפשר ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות בעיצוב גרפי אחד על אחד כנסו…

מה תלמיד נכה יכול ללמוד בקורסים לגרפיקה לנכים

תלמיד נכה שהיה רוצה מאוד לתרום לחברה ולתרום לעצמו מבחינה מקצועית יכול פשוט להיכנס לעולם המרתק של העיצוב הגרפי, ולראות אילו קורסים בגרפיקה הוא יכול ללמוד, ישנו מגוון רחב של קורסים בגרפיקה שאדם נכה יכול ללמוד, בדרך כלל עדיף שהוא יעבור עליהם לפי סדר מסויים, כמו שלומדים כל מקצוע, קודם הבסיס ואחכ כבר אפשר להתקדם יותר, קורסים בסיסיים בגרפיקה צריכים להיות בראש ובראשונה רכישת כלים כלי עבודה.

הכלי הראשון מדבר על פיתוח החשיבה הגרפית, מדובר בכלי מחשבתי חזק ביותר שכמה שמשכילים להשתמש בו כך ייוצרו עבודות עיצוב מושקעות, מעניינות שאפילו הלקוחות העתידיים מאוד מאוד יאהבו. חשוב בלימוד קורסים בתחום החשיבה הגרפית להבין שיש מספר מושגים שהבנתם תתרום רבות להבנת הלקוח, המסר שהוא רוצה להעיר ואיזה עיצוב מדהים אפשר לעשות עבורו, אתם תלמדו על מושגים כמו קומפוזיציה, היכולת להבין איפה למקם כל אלמנט עיצובי בדף העבודה, בין אם מדובר באלמנטים של טקסט או תמונה, או קו או צבע, העיקר שהסידור שלהם ישרת את מטרת המסר שברצוננו להעביר. יש גם את תורת הצבע, חשוב מאוד ללמוד תורה זו, להבין מה מסמל כל צבע, איזו אווירה יכול לתת כל צבע וצבע ואיך להשכיל להשתמש בצבעים כדי להעביר מסר טוב, מהם צבעים חמים, קרים באילו תחומים ניתן להשתמש בהם, תלמדו גם על טיפוגרפיה, תורה שמדברת על סוגי הכתב השונים ומה מביע כל סוג, תלמדו גם על פרספקטיבה, אור וצל ועוד.

הכלי השני הוא כמובן העבודה המעשית עם התוכנות הגרפיות, חשוב שתלמדו שיטות עבודה מקצועיות עם התוכנות הגרפיות, יש את תוכנת הפוטושופ המדהימה, מדובר בתוכנה שיכולה לעשות דברים מדהימים עם כל תמונה רגילה, אתם תלמדו איך לעבד תמונות, לעצב אותן, לשלב אותן עם טקסטים, לעבוד עם מסיכות וכו‘. תוכנה נוספת היא תוכנת האילוסטרייטור, זוהי תוכנה מדהימה שכל יצירה שתעצבו בה תהיה ווקטורית ותצא בדפוס חדה וברורה בגלל זה ליצירת לוגואים עדיף להשתמש באילוסטרייטור.

הכי מומלץ שתבדקו לגבי לימודים מהבית און ליין אחד על אחד עם מורה מקצועי מומחה וסבלני, שיתייחס אליכם כשווים בין שווים, יעבור איתכם על החומר הנלמד, יתרגל אתכם ויעזור לכם להצליח לאט לאט, אתם מחוייבים לשתף פעולה להכין שיעורי בית ולהקשיב למורה, זכרו הצלחה שלכם היא הצלחה של המורה.

.

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר  איך ללמוד מהבית עם מורים פרטיים עיצוב גרפיקה ותוכנות