קורס אילוסטרייטור בתל אביב

גרים בתל אביב ומחפשים ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור? הגעתם למקום הנכון! חברת אדובי מובילה את תחום התוכנות הגרפיות ואילוסטרייטור היא אחת מאותן תוכנות. תוכנת אילוסטרייטור היא אחת ותכנות גרפיקה ממוחשבת שאם אתה מעצב גרפי יש להניח שאתה מכיר ויודע לעצב בתוכנת אילוסטרייטור. תוכנת אילוסטרייטור היא קודם כל תוכנת עיצוב. היא התוכנה שבא בונים, מציירים, מאיירים והופכים כל דמיון ושאיפה למשהו ממשי ויפה. תוכנה מאפשרת פונקציות רבות. שרטוט וציור, מגוון רחב מאוד של צבעים ואפשרות לייצר רקעים וצבעים אישיים על פי בחירה. תוכנת אילוסטרייטור נותנת גם את אפשרות תלת מימד. כך, בשרטוט ניתן ליצור אפקט של עומק רוחב, תבליטים ועוד. גם באיורים ניתן להשתמש בתלת מימד וכך לתת אפקט אחר לגמרי.

כנסו ובקרו אותנו http://www.onlinegraphic.co.il/

לימודי ILLUSTRATOR תל אביב עיצוב לוגו

לימודי אילוסטרייטור באזור תל אביב והמרכז אם אתם רוצים לעצב לוגו אתם חייבים את תוכנת אילוסטרייטור. אם אתם חברה חדשה ומעוניינים לבנות תדמית עסקית יש להניח שתשכרו גרפיקאי/ת שישתמשו בתוכנת אילוסטיירטור בכדי להפוך את הרצון שלכם למציאות חדשהללוגו החדש של החברה. אילוסטרייטור היא בן היתר תוכנה המשלימה את תוכנת פוטושופ. אל תוכנת אילוסטרייטור מייבאים תמונות אשר עוצבו ונוקו והושלמו בתוכנת פוטושופ, שם, בתוכנת אילוסטרייטור, נעצב עם התמונה פרוספקטים, פליירים, מגזינים ועוד. תוכנת אילוסטרייטור היא עמוד הטווח בעולם העיצוב הגרפי. מי שרוצה להיות מעצב גרפי חייב להכיר את אילוסטרייטור על בוריה.

כנסו ובקרו אותנו http://www.onlinegraphic.co.il/

ללמוד אילוסטרייטור און ליין בתל אביב איפה לומדים את התוכנה?

אפשר לעשות תואר ראשון ולשלב את התוכנה בלימודים, וניתן לבחור ללמוד את תוכנה בקורס תועדה בו תלמדו את תוכנה על בורייה. לימודים תיאורטיים ולימודים מעשיים בצורה יסודית ומעמיקה. לימודים מקצועיים מבטיחים שתוכלו להיות מעצבים גרפיים טובים ואיכותיים ותוכלו להתמודד בחוץ בשוק המעצבים שמהווה היום תחרות לא פשוטה. הדבר החשוב ביותר הוא תירגול, תירגול ועוד תירגול בשביל להגיע לתוצאות

מי שרוצה להיות גרפי חייב לשחותבתוכנה ולהכיר את כל הפונקציות שהיא מאפשרת ואת הכלים הרבים שלה. אם אתם מתלבטים איפה ללמוד וחושבים על עיצוב גרפי, גם טעימה קטנה משיעור ניסיון עם תוכנת אילוסטרייטור יגרום לכם להבין שאתם רוצים ללמוד את התחום, ורוצים ללמוד אותו לעומק מכיוון שהוא מדהים ובלתי נגמר.

בקרו אותנו באתר וצפו איך אפשר ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות בעיצוב גרפי אחד על אחד כנסו…