גרים בעמק יזרעאל ורוצים ללמוד עיצוב וגרפיקה ממוחשבת? הגעתם למקום הנכון! אז איך ניתן היום ללמוד גרפיקה בעין המודרני? איך ניתן לנצל את מה שהטכנולוגיה נותנת לנו? ניתן ללמוד כיצד לעבוד עם תוכנות הגרפיקה דרך מדריכים כתובים שניתן למצוא אונליין, אך אם ברצונכם ללמוד גרפיקה כמקצוע לעתיד, דרך זו לא תביא אתכם אל היעד הנחשק. אם כוונתכם לקחת את התחביב ולהפכו למקצוע, תצטרכו ללמוד את התחום בצורה מקצועית ומסודרת. כיום ענף הטכנולוגיה מתפתח במהירות ובכל יום נוספים אנשי מקצוע חדשים.

תוכלו לקרוא בהרחבה באתר הבא ולקבל מידע על כל מסלולי הלימודים  http://www.hanochso.co.il/

בקרו אותנו באתר וצפו איך אפשר ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות בעיצוב גרפי אחד על אחד כנסו…

ללמוד עיצוב גרפי בעמק יזרעאל

אז מה לומדים במסגרת לימודי עיצוב גרפי בעמק יזרעאל? גם תיאוריה וגם פרקטיקה! במסגרת הלימוד של עיצוב גרפי תיחשפו לחוקי יסוד בעיצוב ותלמדו מה צורכת עבודת קידום מכירות לעסקים ושיפור תדמיתם בעיני קהל היעד שלהם. במסגרת לימודיכם, תבנו תיק עבודות גרפי מקצועי, שיהיה תעודת הזהות שלכם ויפתח בפניכם דלתות בשוק העבודה.

תוכלו לקרוא בהרחבה באתר הבא ולקבל מידע על כל מסלולי הלימודים  http://www.hanochso.co.il/

ללמוד בשיטת אחד על אחד בעמק יזרעאל

אז למה כדאי ללמוד אחד על אחד ובאופן אישי? סביבת לימודים אישית ידועה כאלטרנטיבה מצויינת לרבים, הבוחרים לשלב לימודים ועבודה יחד. כיום אתם לא חייבים ליסוע אל בית הספר כל יום בכדי לרכוש מקצוע בתחום הגרפיקה. עידן האינטרנט הביא עימו חידושים והפתעות! כעת ניתן למצוא בתי ספר המלמדים גרפיקה . איך זה נעשה? בתי ספר ומכללות המציעים תכנית לימודים מתחום הגרפיקה באמצעות הדרכה בשיטת אחד על אחד“. בשיטה זו המוסדות הלימודיים משתמשים. שיטה שמתאימה לתלמידים שצריכים ללמוד בקצב שלהם ולא של אחרים. גם בבתי ספר מעין אלה תוכלו ללמוד את כל הכלים להם תזדקקו בעבודתכם כגרפיקאים ולרכוש מיומנויות בעבודה עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק של היום. תוכנות כמו הפוטושופ והאילוסטרייטור ואף תוכנת עימוד ספרים תוכלו ללמוד. תוכנה בה תוכלו לעמד טקסטים ואלמנטים גרפיים ולעצב חוברות, ספרים, מגזינים, קטלוגים ועוד. בסיום הלימודים יבנה כל תלמיד תיק עבודות מקצועי והוא יהיה זה שיקבע אם יקבל עבודה או לא. על מנת להצליח בלימודים ולהתמקצע בתחום יצטרך התלמיד מחשב טוב ויכולת להשקיע זמן רב בהכנת המטלות ושיעורי הביתתוכלו לקרוא בהרחבה באתר הבא ולקבל מידע על כל מסלולי הלימודים  http://www.hanochso.co.il/

תיק עבודות לימודים אחד על אחד ללימודי תעודה על אילו תוכנות מדובר כשלומדים עיצוב גרפי בעמק יזרעאל?

ללמוד לתעודה מקצועית והדגשה של חוקי העיצוב בתוכנות לעיצוב גרפי לימודי גרפיקה בבסיסם הם לימודים של תוכנות העיצוב הגרפי הרלוונטיות: תוכנת הפוטושופ בה ניתן לעבד ולערוך תמונות, להוסיף אפקטים ולשלב טקסט עם אלמנטים גרפיים; תוכנת האילוסטרייטור, בה ניתן לצייר או לאייר דמויות, לשרטט גרפיקות ולבנות הדמיות דיגיטליות, וליצור אלמנטים ווקטוריים אותם ניתן אחר כך להקטין ולהגדיל מבלי לפגוע באיכות האובייקט; תוכנת האינדיזיין המתקדמת כל כך, בה ניתן לעמד ולערוך ספרים וחוברות מקצועיות, לשלב בהן טקסטים גם מתוכנות מלל אחרות כמו וורד ואלמנטים גרפיים מתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור.
בשביל להצליח לאחר הלימודים אתם צריכים לעבוד במהלכם על תיק עבודות מרשים, אותו תוכלו להציג ללקוחות פוטנציאליים.

 

תוכלו לקרוא בהרחבה באתר הבא ולקבל מידע על כל מסלולי הלימודים  http://www.hanochso.co.il/