קורס עיצוב גרפי באינטרנט – דוגמאות והסברים על עולם העיצוב הגרפי

רוצים להיות לעבוד מהבית בתור מעצבים גרפיים ולא יודעים מאיפה להתחיל? אין לכם זמן ללכת לבתי ספר או מכללות עיצוב גרפי או שגרים רחוק ממקום לימודים? במאמר זה ניתן לכם את כל הפרטים על עולם העיצוב הגרפי ולמידה אונליין מהבית עם מורים פרטיים לימודי תעודה ותיק עבודות. בכתבה תוכלו לראות סרטונים מקצועיים שנעשו על ידי מורים  מקצועיים לעיצוב גרפי כדי לאפשר לכם לקבל פרטים על העולם עיצוב גרפי ותקשורת חזותית  כיצד גם אתם יכולים לעבוד בתחום זה מהבית ולהשתלב בתעשייה מטורפת.

השיעורים בעמוד נעשו על ידי מורים לגרפיקה ומוסברים בשפה העברית בתוכנות הגרפיקה ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק בעיצוב גרפי להייטק ולתחום הפרסום כדי להמשיך לאחר מכן למקצוע מאוד וכובש ומכניס כלכלית.

ללמוד את חוקי העיצוב

לחשוב יצירתי – בלימודי עיצוב גרפי לומדים כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולתרגם את הרצונות של הלקוחות לאלמנטים ויזואליים. תלמדו את תחום הקומפוזיציה גראפית וסידור אלמנטים בצורה נכונה ומשכנעת כדי להעביר את המסרים בצורה מקצועית, תשלבו את תחום תורת הצבעים והתאמה מרבית לקהלי יעד. לכל אורך הקורס תלמדו לעבוד על התוכנות הגרפיות של חברת אדובי שהם כלי העבודה העיקריים של המעצבים הגרפיים. לכל אורך הקורס תכינו  עיצובים ותרגילים מול מטלות גרפיות שיכנסו לתיק העבודות שלכם כדבר היחידי שיפתח הדלתות בתעשיית ההיי-טק והשיווק.

עיצוב גרפי – האם המקצוע רווחי? כתבה מדהימה…

התוכנות גרפיקה ממוחשבת בהדרכה.

במה מעצבים? מהם התוכנות הגרפיות?  התוכנות הגרפיות הם כלי העבודה הבלעדיים של המעצבים הגרפיים. התוכנות יוצרו על ידי חברת אדובי ומאפשרים למעצבים גרפיים להכניס ולעבד גרפיקה דיגיטלית החל מהעבודה על תמונות ועד לבנייה של לוגואים ויזואליים לקידום עסקים. בלימודים תשלבו את כל חוקי עיצוב בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור ולאחר מכן תוכלו להכין כל סגנון עיצוב של קטלוג או חוברת בתוכנת אינדיזיין. התוכנות דורשות תרגול רב. ככל שאתם מתרגלים את החומר הלימודי בתוכנות גרפיות תוכלו לפתח את היצירתיות ולהביע את הכישרון העיצובי  לאורך זמן. תיק עבודות כולל עבודות שנעשו בפוטושופ לאחר מכן עיצוב הלוגואים באילוסטרייטור וחוברות שעוצבו באינדיזיין ללא תיק עבודות לא תוכלו להשתלב ולעבוד במקומות עבודה או בתור פרילנסרים מהבית.

איך לומדים אונליין מקוון גרפיקה במחשב

למידה באינטרנט דרך המכללה מתבצעת עם תוכנת חיבור שמאפשר למורים לעבוד ישירות על תוכנות גרפיקה שברשותכם. זה לא משנה אם אתם גרים בדרום או בצפון דרך תוכנת החיבור המורה יוכל להזיז לכם את העכבר ולהסביר לכם צעד-אחר-צעד איך לעבוד בתוכנות גרפיות. השיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו כל תוכנת סקייפ או תוכנת שמע אחרת. לאורך כל השיעור הגרפי המורה יסביר לכם מהלכים שונים בתחום העיצוב הגרפי ולאחר ההסברים של המורה אתם תצטרכו לתרגל את החומר הלימודי. בקישור הבא https://onlinegraphic.co.il/ תוכלו לראות בצורה יותר רחבה איך לומדים סטודנטים מהבית באמצעות מכללה לעיצוב גרפי אונליין.

תיק העבודות בעיצוב גרפי – המחסור העצום בחברות היי-טק למעצבים גרפים

מה פותח דלתות? תיק עבודות הוא הדבר החשוב ביותר במסגרת לימודי עיצוב גרפי וזה לא משנה איפה אתם לומדים ועד כמה בית הספר שלכם יוקרתי ונחשב מה שיבדקו זה אך ורק איך אתם מעצבים את החומר לאלמנטים ויזואליים. ככל שתיק עבודות של החנות חדשני ורענן תאכלו להתקבל במהירות לעבוד בחברות היי-טק או במשרד הפרסום. כיום נוכל לראות את המחסור העצום בחברות היי-טק למעצבים גרפים גרפיקאים כי בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בחברות דפוס והיום המצב שונה מאוד וזה בגלל שחברות הייטק צריכות מעצבים גרפיים שיתנו את השפה העיצובית לאתר האינטרנט ולהכנת אפליקציות.

הביקוש רק יגדל כי תחום העיצוב גרפי נחשב לתחום מאוד מבוקש השכר למתחילים יכול להתחיל ב10,000 ש”ח נטו, לניסיון של המעצבים אין חשיבות היות וצריכים תמיד חשיבה רעננה והכתבה של טרנדים חדשים. מדור פייסבוק דרושים https://www.facebook.com/groups/SGRAPHICDESIGNONLINE/