קורס פוטושופ עמק יזרעאל

תוכנת הפוטושופ הינה תוכנה שרבים מכירים, גם אלו שלא ממש עוסקים בתחום עיצוב גרפי. פוטושופ היא תוכנה אשר ייעודה הוא עיבוד תמונה. נשמע תפקיד פשוט ודי בסיסי. למעשה פוטושופ הפכה עם הזמן לכלי יעיל ביותר לעיבוד תמונות בשביל מעצבים גרפיים ובעצם לכל מי שמעוניין בעיצוב תמונות ובייצור תמונה חדשה.

קורס פוטושופ עמק יזרעאל צפייה בסרטוני פוטושופ מדהימים יאפשרו לכם לקבל טיפים מדהימים על יכולותיה של תוכנת גרפיקה ממוחשבת פוטושופ ,

בעזרת התוכנה והכלים הפשוטים הקיימים בה יכול כל אחד לייבא תמונה משולחן העבודה אל התוכנה ולשנות בתמונה אלמנטים רבים, כגון: משחק בצבעים, יישון התמונה או חידוש התמונה, תיקונים של איכות בהירות ופוקוס, הוספת אלמנטים כמו מסגרות ואיורים קטנים ועוד הרבה אופציות נוספות. בעידן המודרני של תרבות המונים נעשה שימוש רב בתוכנה בעיקר בתחום הפרסום / הדוגמנות. בתחום זה ניתן להעלים פצעים מפנים של דוגמנית, להשיל מעט קילוגרמים ולחסות קמטים בפנים וכו’. התוצאה המתקבלת בעזרת פוטושופ היא  הדוגמנית האולטימטיבית – פשוט מושלמת ונטולת פגמים.
בנוסף, מאפשרת פוטושופ עיצוב של פריטים שונים כמו כרטיסי ביקור, תמונות, כרטיסי ברכה, פרוספקטים, לוחות שנה, פליירים ועמודי עיתון ברמות גבוהות מאוד. כל משרדי העיצוב, פרסום ומערכות העיתונים הם בעלים מורשים של תוכנת פוטושופ ונסמכים עליה לחלוטין בכל הנוגע לעיצוב גרפי ועיבודי תמונה.

בקרו אותנו באתר וצפו איך אפשר ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות בעיצוב גרפי אחד על אחד כנסו…

הדרכה פוטושופ עמק יזרעאל

ישנן משפר דרכים שונות ללמוד את התוכנה. הדרך הפשוטה ביותר היא לימוד עצמי הכולל ניסוי וטעייה , ניתן כמובן לרכוש ספרי הדרכה ולקרוא ספרות נוספת וחומרים באינטרנט ומכך ללמוד , והאופציה האידיאלית (גם לחובבנים היא ללמוד בקורס מושקע במקום המורשה להעניק תעודה. במרבית המקרים את הדרך היעילה ביותר ללמוד פוטושופ. קורס פוטושופ מקיף מעביר את התלמיד החל מתחיל הכלים שבתוכנה, הכלים הפשוטים ביותר ומהטלות הקלות ועד להתמחות מלאה בתוכנה, עיצוב גרפי מקצועי, ועוד.
כאשר בוחרים קורס פוטושופ חשוב לבחור בסטודיו או במכללה אשר מעניקה שיעורי פוטושופ במסגרת לימודי עיצוב גרפי, וכך ניתן להכיר גם תוכנות אחרות שמתאימות לעבודתו של מעצב גרפי  – פריהנד, אילוסטרייטור, ועוד. וכמובן לוודא מיהו המדריך – מדריך מנוסה, שעבד עם פוטושופ באופן מקצועי ולא סתם “חאפר” שלמד בבית., אלא בעל תעודה מקצועית. בקרו אותנו באתר והתחילו עוד היום ללמוד אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים אונליין

שיעורים פרטיים בגרפיקה

בקרו אותנו באתר מאות סרטוני הסבר איך ללמוד מהבית עם מורים פרטיים ללימודי תעודה עיצוב גרפיקה ותוכנות