איך לעבור קורס ציור אונליין בצורה דיגיטלית בתוכנות גרפיות באינטרנט עם מורים פרטיים לציור מעבר לקו.

רוצים ללמוד לצייר דרך המחשב? מה הם התוכנות המפורסמות ביותר היום כדי לבצע ציורים ואיורים דיגיטליים? בכתבה נראה לכם שיעורי גרפיקה וציור כדי להמחיש לכם מה הם יכולות תוכנת אילוסטרייטור. מי שאוהב את עולם הציור הדיגיטלי בהחלט ימצא בתחום זה פרנסה בשפע היות ומעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם ציירים באופן קבוע.

בכתבה הכנו לכם  שיעורי גרפיקה המוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם זה. נדבר על הצללות זה וכיצד יוצרים עומק באיור גרפי.

ציור דיגיטלי נחשב למאוד מבוקש בתעשיית העיצוב הגרפי סגנון האיור הוא גרפיקה וקטורית. יש הבדלים מאוד גדולים בין ציור על הדף לציור במחשב. הטכניקות הם מאוד דומות מאוד אבל גם שונות מאוד באופן העבודה. ציור על המחשב הוא יותר קל כי הוא מאפשר חופש פעולה בזמן העבודה ולהיות מבוקש בחברות אנימציה והייטק. במידה ואתם רוצים ללמוד בהוראה פרטית ואישית אתם מוזמנים לבקר בקישור הבא ולראות איך סטודנטים לומדים מהבית לצייר ולעשות כסף דרך מכירת ציורים אונליין.

איך לומדים ציור באינטרנט אונליין

קורס ציור דיגיטלי יכול להתקיים גם דרך האינטרנט בהוראה פרטית ואישית. במסגרת הקורס תקבלו תוכנת חיבור שמאפשרת למורה אישי לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שלכם. במהלך השיעור המורה יסביר לכם כיצד לבצע טכניקות עיצוביות ולמשוך את הקו למקומות נכונים. לאחר הסבר של המורה אתם תצטרכו  לתרגל את החומר ובמידה ויש נושא שלא ברור המורה יחזור איתך  שוב על הנושא צעד-אחר-צעד. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. למידה אישית ופרטית תאפשר לכם לקבל את כל תשומת הלב עם דגש על יחס אישי כדי שתצליחו במסלול הלימודים. בהמשך הכתבה תוכלו לקבל רעיונות איך אפשר לעשות כסף דרך ציורים ואיורים דיגיטלי

למכור ציורים אונליין עוד דרך להכנסה פסיבית ועבודה מהבית

אם אתם אוהבים לצייר תוכלו למכור את כל מה שאתם מעצבים דרך אתר האינטרנט אונליין. מי צריך את הציורים האלה? תחילה מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה קבוע עם ציירים החל מהכנת לוגואים מאוירים ועד לביצוע עיטורים גרפיים מיוחדים. תוכלו לפתוח לכם אתר אינטרנט ולהעלות בתוך האתר אונליין  ציורים שהכנתם. חלק מהציורים אתם יכולים להדפיס ולמכור אונליין לאנשים שרוצים לתלות על הקיר. מכירת ציורים אונליין באינטרנט הפך בשנים האחרונות לטרנדים חדשים דרך מכירה של ציורים בחנויות אונליין. תוכלו להפוך את התחביב לפרנסה להכנסה נוספת במידה ויש לכם כבר עבודה קבועה.

תוכנות להכנת ציורים

חברת אדובי נחשבת לחברה המספקת תוכנות למעצבים גרפיים. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה הפופולרית ביותר בקרב ציירים ומאיירים דיגיטליים היא מאפשרת על-ידי שימוש בנקודות מיוחדות לצייר גרפיקה בקלי קלות. לתוכנה יש כלים לנקודות שאפשר למשוך את הקו ממקום למקום ותוך כדי המשיכה אפשר לבצע קימורים בגרפיקה. בשיעורים שהראינו לכם כאן עבדנו על טכניקות שונות כדי להראות לכם כמה קל אפשר להשתמש בזמן עבודה עם תוכנת אילוסטרייטור. ככל שתדעו את התוכנה בצורה גבוהה יותר תוכלו להגיע לרמות מאוד גבוהות באיור. הסוד במקצוע הזה זה התרגול ככל שתתרגלו את החומר באופן שוטף תוכלו לפתח לכם לאט לאט סגנונות ציור משלכם ולהכתיב את הטרנדים המקובלים בעיצוב.