אילוסטרייטור לימודים אונליין  ILLUSTRATOR CC 2020

מחפשים קורס אילוסטרייטור אונליין עם מורים פרטיים מהבית בלי לנסוע שעות לבית הספר? רוצים לדעת מה תוכנת אילוסטרייטור יכולה לעשות? איך אפשר ללמוד את אילוסטרייטור ILLUSTRATOR מהבית אונליין דרך האינטרנט עם מורים פרטיים במתכונת של שיעורים פרטיים? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעוריםחינם בעברית וכתבות על עולם האילוסטרייטור לקראת שנת 2020 תוכלו בעמוד זה לקבל אינפורמציה ומידע איך אפשר להתחיל ללמוד תוכנה וקטורית כה גדולה שאפשרויות העיצוב בה לעולם לא נגמרות.

ללמוד מהבית בצורה פרטית ואישית, במידה ואתם מחפשים ללמוד את התוכנה אילוסטרייטור בצורה מקצועית תוכלו ללמוד את הקורס אונליין בשיטת לימודי אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי מקצועיים. באמצעות למידת גרפיקה ממוחשבת אונליין באינטרנט תוכלו  לקבל את הנוחות המרבית שהטכנולוגיה האינטרנטית מאפשרת כיום בשיטת לימודים אישית.

לתוכנה מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי

ללמוד עם מורה פרטי מהבית, אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה גרפית מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי כי באמצעותה אפשר לעצב לוגו עם קווים  ולתת את כל הרשת המיתוגית שעסקים צריכים. התוכנה לא רק בשימוש גרפיקאים ומעצבים נוכל לראות שימוש רחב בעולם האופנה ובעיצוב הפנים. התוכנה אלופה ביצירת מניפולציות וקטוריות על קווים וצורות ובאמצעותה אפשר למשוך את הקו לכל מקום. בסרטונים בעמוד תוכלו לראות את החשיבה היצירתית שמעצבים גרפיים מבצעים עם פקודות מאוד פשוטות בתוכנת אילוסטרייטור. המטרה בסרטונים זה לתת לכם את האפשרות להבין שככל שתדעו אותה ברמה עיצובית מאוד גבוהה תוכלו להגיע לרמות עיצוב וקטוריות מאוד גבוהות לעומת תוכנת הפוטושופ שהיא מאוד מוגבלת בקלות העבודה כמו שאילוסטרייטור יכולה לעצב.

מרבית הלוגואים המפורסמים בתעשיית העיצוב גרפי כמו גוגל לדוגמה נעשו בתוכנה זו, התוכנה פופולרית מאוד בקרב העוסקים בציור ואיור דיגיטלי במחשב היות והתוכנה מלאה בכלים מאוד ידידותיים להכנת קווים וקטוריים הנמשכים לכדי ציור גרפי, בעמוד תוכלו לראות טכניקות עיצוביות הנעשו על ידי מעצבים גרפיים מפורסמים בישראל.

ללמוד קורס אילוסטרייטור אונליין הסבר

איך הלימודים עובדים? לימודי אילוסטרייטור אחד על אחד מתבצעים עם מורה שמחובר ישירות לתוכנת הגרפיקה שיש לכם במחשב. בית הספרהמכללה מספקת לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר ולהסביר כיצד לעבוד בתוכנת אילוסטרייטור. בלימודים במתכונת של שיעורים פרטיים אונליין דרך האינטרנט מאפשרים לכם לקבל את כל היחס ותשומת הלב אחד על אחד. לכל אורך הקורס תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על החומר ולפתח את היצירתיות העיצובית במהלך הלימודים. בסיום הקורס תקבלו תעודה מקצועית שמעידה שלמדתם את התוכנה לאורכה ולרוחבה. תוכלו בקישור הבא לקבל פרטים כיצד לומדים ומתמקצעים בתחום הזה מהבית אונליין ולשוחח עם יועצי הלימוד https://onlinegraphic.co.il/

אוסף מדריכים חינם על התוכנה – טעימות מיכולות תוכנת אילוסטרייטור בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית

טיפים מדהימים אילוסטרייטור תוכנה מרכזית בלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. באמצעות התוכנה מבצעים מיתוג לעסקים ובונים את התדמית הזהותית של העסק. באוסף הכתבות הבאה תוכלו לראות מה תוכנת אילוסטרייטור הוקטורית עושה וכיצד היא משרתת את עולם העיצוב הגרפי רב תחומי. עיצוב גרפי רב תחומי מדבר על עולם האופנההממוחשב בהכנה תיק מוצר וציורים דיגיטליים או בניית הדמויות דיגיטליות בסגנון דו מימד ותלת מימד. אוסף הקישורים ייתן לכם יותר מידע לאן אתם יכולים להגיע עם תוכנת אילוסטרייטור שפותח על ידי חברה את אדובי.

  1. מדריך אילוסטרייטור יצירת רקעים להכנת דוגמאות ל SAVE TO DATE
  2. אפקטים הצללות ועומק בתוכנת אילוסטרייטור 2019
  3. איך לעשות צבע זהב על עיצוב גרפי בתוכנת אילוסטרייטור