קורס ציור דרך המחשב אונליין – לימודי איור דיגיטלי

ללמוד איך לצייר ולאייר דמויות או גרפיקה דיגיטלית, מחפשים ללמוד את תוכנת גרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטור לציור אונליין? מה זה ציור איורים דיגיטליים ואיך גם אתם יכולים ללמוד לצייר במחשב בקלי קלות כל סגנון וקטורי. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים בציור דיגיטלי שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור. השיעורים פה חינם מאפשרים לכם להבין לאן אתם יכולים להגיע בהכנת ציורים ואיורים דיגיטליים.

אילוסטרייטור ועולם הציור

להגשים חלום ולעצב במחשב, במידה ואתם רוצים ללמוד לצייר דיגיטלית תוכלו לעשות את זה באמצעות תוכנת אילוסטרייטור. התוכנה שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וגרפיקאים ולא צריכים ללמוד את כל מסלול מעצבים גרפיים רק כדי לצייר גרפיקה בתוכנה. בלימודים מקוונים תוכלו ללמוד אונליין מהבית באמצעות מורים פרטיים שמחוברים אליכם ישירות למחשב על כך נסביר בפסקאות הבאות המלוות בסרטונים ושיעורים מדהימים.

 תוכנה אילוסטרייטור לציור במחשב

אילוסטרייטור  בעולם העיצוב גרפי תוכנה מדהימה להכנת ציורים גרפים במחשב. התוכנה היא תוכנת גרפיקה וקטורית שמאפשרת למשוך קווים על ידי כלים מדהימים לכל כיוון. בתוכנה יש כלי מברשת שמאפשרים למשוך את הקו ולבצע עיטורים גרפיים או דמויות דיגיטליות. התוכנה קלה ללימוד וברגע שאתם מבינים את כל המהלכים שלב אחר שלב תוכלו להגיע לרמות מאוד גבוהות בתוכנה. גרפיקה וקטורית היא גרפיקה איכותית מאוד בהדפסה או להכנת אנימציות ממוחשבות. מעצבים גרפיים וגרפיקאים מבצעים בה הדמיות דיגיטליות להכנת לוגו עם עיטורים או מעצבי אופנה שבונים את כל הסקיצות הדיגיטליות שלהם בתוכנה הזאת.

ללמד לצייר גרפיקה מהבית

קורסים אונליין מתבצעים  באינטרנט דרך תוכנת חיבור שבית ספר מספק לכם. המורה יוכל להזיז לכם את העכבר לכל כיוון ולהסביר לכם בצורה פרטית ואישית איך לצייר באילוסטרייטור. שיחה מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שכל תוכנת שמע אחר עובדת. תוכלו בקישור הבא https://onlinegraphic.co.il/ לראות איך סטודנטים לומדים אונליין לצייר גרפיקה דיגיטלית ולקבל פרטים מלאים על עולם הזה. למידה אישית אחד על אחד תבטיח לכם לקבל את כל תשומת הלב ישירות אליכם ולהצליח בקורס להכנת תיק עבודות בתוכנה.

 לצייר כל גרפיקה שרק תרצו ע”י  שיעורי בית ותרגילים

מטלות בקורס ושיעורי הבית ותרגילים זה הסוד היחידי שיאפשר לכם לצייר גרפיקות מדהימות בתוכנת אילוסטרייטור ככל שמתרגלים המון את החומר הלימודי ושולטים בכלי התוכנה תוכלו לפתח לכם סגנון עיצוב משלכם ולצייר כל גרפיקה שרק תרצו. בלימודים תלמדו סגנונות ודוגמאות שונים של ציור כדי לפתח לכם את היצירתיות וקו אישי משלכם. ככל שאתם מבינים את התוכנה בצורה מקצועית העבודה תהיה לכם יותר זורמת ומהירה.

תעודה ודוגמאות עבודה

להתפרנס בתחום – תיק עבודות ציור דיגיטלי הוא הדבר היחידי שיפתח לכם דלתות בתעשיית העיצוב וההייטק יחדיו. היום נוכל לראות אינספור ציירים שמפרסמים את העבודות שלהם באתרי אינטרנט ומוכרים את הציורים שלהם אונליין. זה לא משנה אם אתם לומדים לצייר לתחביב או למקצוע עדיין תיק עבודות הוא חיוני ומומלץ כדי להצליח בקורס. מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט ימצא בקורס ציור דיגיטלי חוויה והנאה מקסימלית בכל שיעור ושיעור.

איך לעשות  ציור דיגיטלי